icons
IMPREGNAT CTS-BK-1

skuteczne ZABEZPIECZENIE przed zabrudzeniami

CTS-KH-1 to bezrozpuszczalnikowy impregnat hydrofobizujący na bazie siloksanów. Do zabezpieczania przed działaniem wody mineralnych, porowatych podłoży budowlanych – betonu, kostki brukowej, płyt cementowych elewacyjnych i posadzkowych. CTS-KH-1 obniża nasiąkliwość podłoża, zabezpiecza przed wodą opadową i wnikaniem w strukturę materiału szkodliwych, rozpuszczonych w wodzie związków chemicznych.

KUP TERAZ
icons
IMPREGNAT CTS-KH-2

efekt MOKREJ KOSTKI hydrofobizujący

CTS-KH-2 to wodny, hydrofobizujący preparat impregnujący na bazie wyselekcjonowanych siloksanów i modyfikowanych silanów. Do zabezpieczania przed działaniem wody mineralnych, porowatych podłoży budowlanych – betonu, kostki brukowej, cementowych płyt elewacyjnych, elementów z piaskowca (trwały i silny efekt roszenia – hydrofobizacji).

KUP TERAZ
icons
IMPREGNAT CTS-KH-3

W formie pasty z efektem SUPER ANTY-PLAMA

Zemulgowany w wodzie impregnat hydrofobizujący w postaci gotowej PASTY, przeznaczony do elementów z betonu architektonicznego, w aplikacji DIY (zrób to sam), do konstrukcji betonowych w aplikacjach spełniających normę PN-EN1504-2, wyrobów na bazie skał osadowych (piaskowiec, wapień, trawertyn).

KUP TERAZ
icons
IMPREGNAT CTS-KH-4

skuteczne ZABEZPIECZENIE przed ZABRUDZENIAMI

CTS-KH-4 to bezrozpuszczalnikowy impregnat hydrofobizujący na bazie siloksanów. Pomaga w utrzymaniu czystości eksploatowanych powierzchni łupanych. CTS-KH-4 obniża nasiąkliwość powierzchni, zabezpiecza przed wodą opadową i wnikaniem w strukturę materiału szkodliwych, rozpuszczonych w wodzie związków chemicznych.

KUP TERAZ
icons
IMPREGNAT CTS-BK-1

ZABEZPIECZAJĄCY o właściwościach antypoślizgowych

CTS-BK-1 jest impregnatem w formie gotowej do użycia na bazie odaromatyzowanych rozpuszczalników organicznych. CTS-BK-1 wnika głęboko w strukturę podłoża, wiąże się z nim trwale i daje odporną warstwę. Niezależnie od chłonności podłoża, aplikuje się go jednorazowo, obficie.

KUP TERAZ
icons
IMPREGNAT CTS-BB-1

ZABEZPIECZAJĄCY przed zabrudzeniami o właściwościach antypoślizgowych

CTS-BB-1 jest impregnatem w formie gotowej do użycia na bazie odaromatyzowanych rozpuszczalników organicznych. CTS-BB-1 wnika głęboko w strukturę podłoża, wiąże się z nim trwale i daje odporną warstwę. Niezależnie od chłonności podłoża, aplikuje się go jednorazowo – w grubszej warstwie co daje impregnatowi czas na wnikanie i związanie się z podłożem.

KUP TERAZ
icons
IMPREGNAT CTS-BA-1

efekt OŻYWIENIA KOLORU o właściwościach antypoślizgowych

CTS-BA-1 jest impregnatem w for-mie gotowej do użycia na bazie odaromatyzowanych rozpuszczalników organicznych. CTS-BA-1 wnika głęboko w strukturę podłoża, wiąże się z nim trwale i daje odporną warstwę. W formie gotowej CTS-BA-1 ożywia kolor podłoża /wydobywa kolor/. Niezależnie od chłonności podłoża, aplikuje się go jednorazowo – w grubszej warstwie czas na wnikanie i związanie się z podłożem.

KUP TERAZ
icons
IMPREGNAT CTS-K-1

efekt MOKREGO KAMIENIA o właściwościach antypoślizgowych

CTS-K-1 jest impregnatem w formie gotowej do użycia na bazie odaromatyzowanych rozpuszczalników organicznych. CTS-K-1 wnika głęboko w strukturę podłoża, wiąże się z nim trwale i daje odporną warstwę. W formie gotowej CTS-K-1 wydobywa kolor podłoża, szczególnie polecany do surowego kamienia. Niezależnie od chłonności podłoża, aplikuje się go jednorazowo – w grubszej warstwie co daje impregnatowi czas na wnikanie i związanie się z podłożem.

KUP TERAZ
icons
IMPREGNAT CTS-IW-1

WODNY o właściwościach antypoślizgowych

CTS-IW-1 to wodny impregnat do zabezpieczania posadzek oraz elewacji z kamienia naturalnego i piaskowca. CTS-IW-1 obniża nasiąkliwość podłoża – zabezpiecza przed wodą opadową i wnikaniem w strukturę materiału szkodliwych, rozpuszczonych w wodzie związków chemicznych. CTS-IW-1 zwiększa odporność zaimpregnowanej powierzchni na zabrudzenia, wykwity i rozwój ewentualnych skażeń biologicznych.

KUP TERAZ
icons
ZMYWACZ CTS-D4

UNIWERSALNY ŚRODEK DO MYCIA STARYCH SILNYCH ZABRUDZEŃ

CTS-Zmywacz – wodny bezwonny bezbarwny preparat na bazie wyselekcjonowanych dodatków organicznych i nieorganicznych. Korzyści: Usuwa wieloletnie złogi, osady, stare wykwity, złogi soli. Obszar zastosowań: Przeznaczony do czyszczenia powierzchni z betonu przemysłowego i ceramiki posadzkowej. Do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz, na nowych i starych powierzchniach. Zużycie: 3 – 10 m2 / L Opakowania: 500ml • 1L

KUP TERAZ
icons
ZMYWACZ CTS-OL

PREPARAT DO USUWANIA PLAM OLEJOWYCH

CTS-Zmywacz do plam olejowych. Produkt gotowy na bazie wyselekcjonowanych tensydów z dodatkiem rozpuszczalnika organicznego o wysokim pH. Korzyści: prosta aplikacja, dedykowany do mycia i usuwania trwale związanych oraz świeżych plam po oleju, smarach, innych ropopochodnych i roślinnych produktach olejopodobnych. Obszar zastosowań: czyszczenie wszelkich powierzchni betonowych, kostki brukowej, galanterii betonowej, ceramiki, kamienia. Do stosowania na zewnątrz budynków na nowych i starych powierzchniach. Zużycie: 3 – 10 m2 / L Opakowania: 500ml • 1L

KUP TERAZ
icons
CTS-CZYŚCIK D5-C

DO POSADZEK CERAMICZNYCH

CTS-Czyścik – profesjonalny środek myjący do powierzchni zabezpieczonych antypoślizgowo • wodny preparat na bazie polimerów wodorozcieńczalnych i dodatków nieorganicznych • o błękitnym kolorze i delikatnym zapachu. Korzyści: preparat przeznaczony jest do okresowego doczyszczania i odtłuszczania podłóg • stosowanie preparatu powoduje utrzymanie stabilnej wartości współczynnika antypoślizgowości. Obszar zastosowań: dedykowany do podłóg z ceramiki po wykonanym zabezpieczeniu antypoślizgowym. Zużycie: 10-15m 2/L Opakowanie: 1L • 5L • 10L

KUP TERAZ
icons
CTS-CZYŚCIK D5-K

DO POSADZEK GRANITOWYCH

CTS-Czyścik – profesjonalny środek myjący do powierzchni zabezpieczonych antypoślizgowo • wodny preparat na bazie polimerów wodorozcieńczalnych i dodatków nieorganicznych • o błękitnym kolorze i delikatnym zapachu. Korzyści: preparat przeznaczony jest do okresowego doczyszczania i odtłuszczania podłóg • stosowanie preparatu powoduje utrzymanie stabilnej wartości współczynnika antypoślizgowości. Obszar zastosowań: dedykowany do posadzek granitowych po wykonanym zabezpieczeniu antypoślizgowym. Zużycie: 10-15m2/L Opakowanie: 1L • 5L • 10L

KUP TERAZ

Mapa przedstawicieli

Wybierz interesujące Cię województwo, aby wyświetlić kontakt.

Mapa dystrybutorów

Wybierz interesujące Cię województwo, aby wyświetlić kontakt.

Dystrybutorzy z wybranego rejonu:

Wybierz rejon na mapie